Dodano dnia: 01.11.2011 o godz: 23:41 | Numer ID: 279523
Link nie działa/spam ?

Flirtic.pl

Flirtic to serwis randkowy zaprojektowany dla pokolenia mediów społecznościowych.
W przeciwieństwie do innych serwisów, Flirtic nie wymaga wypełniania długich i nudnych kwestionariuszy. W zamian za to, użytkownicy tworzą swoje dynamiczne profile grając w interaktywne zabawy oraz wypełniając szybkie i zabawne testy.
Flirtic.pl chce aby randkowanie było bardziej towarzyskie, żeby ułatwić użytkownikom wyrażanie siebie i znajdowanie swoich drugich połówek. Flirtic łączy w sobie najpopularniejsze i najbardziej wciągające funkcjonalności serwisów społecznościowych, jak: wiadomości, posty na tablicy, „lajki” oraz gierki rozrywkowe i testy. Te funkcjonalności sprawiają, że nawet najbardziej nieśmiała, albo najbardziej ostrożna osoba będzie chętna do przełamywania lodów i kontaktów z nowymi ludźmi.

Flirtic, którego grupę celową stanowią 18-35 letni użytkownicy randek online, wystartował w Estonii i Rosji na początku 2011 roku i szybko zdobył tam wielu użytkowników. Miesięcznie 30% aktywnych użytkowników Flirtic w Estonii i Rosji powraca na stronę każdego dnia. W najbliższych miesiącach Flirtic.com będzie poszerzał ekspansję na Polskę i Serbię oraz kraje anglojęzyczne.

Firmą zarządza Andres Susi, CEO we Flirtic, który jest współzałożycielem Cherry Media -największego operatora zakupów grupowych w republikach nadbałtyckich. Akcjonariuszami są również estońscy przedsiębiorcy Andrei Korobeinik i Evgeny Pshenichnikov, tworzący Rate Solutions - czołowego właściciela serwisów społecznościowych w krajach nadbałtyckich, a także MTVP - firma inwestująca w technologie.

Szczegóły strony www.flirtic.pl:

Komentarze do strony: www.flirtic.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.flirtic.pl

Flirtic.pl
Flirtic.pl
Flirtic.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: