Dodano dnia: 29.06.2020 o godz: 14:19 | Numer ID: 321809
Link nie działa/spam ?

Deweloper Albero Invest

Albero Invest to spółka deweloperska z Warszawy, która od kilku lat współpracuje z liczną grupą, specjalistów z zakresu budownictwa. Fundamentem naszych działań jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Ważnym momentem w życiu firmy, który mocno pchnął nas do dalszego działania, było ukończenie projektu deweloperskiego - Klonowy Zakątek. Nasze przyszłe plany inwestycyjne obejmują kilka projektów deweloperskich w Wilanowie, Mokotowie, Ursynowie i Ochocie. Obecnie realizujemy sprzedaż Blue Residence tj. nowoczesnych apartamentów na Dolnym Mokotowie oraz Modern House tj. osiedle domów w zabudowie bliźniaczej na Warszawskim Ursynowie.

Inżynierowie i kadra techniczna Albero Invest osobiście nadzoruje każdy etap inwestycji w trosce o jego rzetelne wykonanie. Zawsze współpracuje z najlepszymi fachowcami w branży. Nasze projekty powierzamy utalentowanym architektom, ponieważ w kwestiach jakości nie idziemy na kompromisy. Nasz zespół stanowią zaangażowani pracownicy, którzy chętnie dzielą się pomysłami i wiedzą.

Szczegóły strony https://alberoinvest.pl:

Komentarze do strony: https://alberoinvest.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://alberoinvest.pl

Deweloper Albero Invest
Deweloper Albero Invest
Deweloper Albero Invest
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: