Dodano dnia: 23.10.2013 o godz: 1:27 | Numer ID: 285039
Link nie działa/spam ?

Coaching dla Ciebie, dla biznesu: ZmianaNaDobre.pl

Strona dla wszystkich, którzy pragną zmiany na dobre. Coaching jest opisany jako metoda na osiągnięcie sukcesu osobistego czy zawodowego we własnym, indywidualnym stylu oraz metoda podniesienia efektywności w organizacjach. Skuteczny coaching dla firm: executive, coaching menadżerski i dla całych zespołów (team coaching). Specjalnie opracowane programy indywidualne life coachingu (in. coaching życiowy) i kariery: zobacz program coachingu karieryoraz biznesu:
zobacz program coachingu biznesu
Na wstępie współpracy bezpłatna konsultacja.
Strona przybliża proces realizacji programu coachingowego: czym jest, co się dzieje w trakcie i ile potrzeba na to czasu. Coaching jest tu traktowany jako proces zmian, który odbywa się także w czasie między spotkaniami. Dlatego dodatkowym, bezpłatnym wsparciem jest kontakt e-mailowy z coachem.
Na stronie są zamieszczone wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Jakość zapewnia respektowanie Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation.
Oferta akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa. Praktyka zarządzania i biznesu, który posiada dodatkowo doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji i outplacementu. Zobacz informacje o coachu: o mnie

Szczegóły strony zmiananadobre.pl:

Komentarze do strony: zmiananadobre.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę zmiananadobre.pl

Coaching dla Ciebie, dla biznesu: ZmianaNaDobre.pl
Coaching dla Ciebie, dla biznesu: ZmianaNaDobre.pl
Coaching dla Ciebie, dla biznesu: ZmianaNaDobre.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: