Dodano dnia: 02.11.2018 o godz: 9:15 | Numer ID: 315185
Link nie działa/spam ?

Busy do Holandii / Niemiec / Belgi

Firma Wero-Trans zajmuje się międzynarodowymi przewozami osób. Głównie są to busy do Holandii i busy do Niemiec. Prowadzimy transport z województwa dolnośląskiego oraz opolskiego do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Posiadamy stałe trasy przewozów dzięki czemu klienci wiedzą dokładnie gdzie i o której godzinie rozpoczyna się podróż. Posiadamy możliwość kursu do Danii, ustalamy szczegóły indywidualnie z klientem. Dużym udogodnieniem jest odebranie i dowóz do wybranego przez klienta miejsca. Ceny biletów w dwie strony zaczynają się już od 270 złotych.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki czemu można mieć pewność, że podróż będzie bezpieczna i komfortowa. Nasze autobusy są wyposażone w nadajniki GPS. Każdy pasażer w dniu wyjazdu otrzyma wiadomość ze specjalnym linkiem, który umożliwia śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym aby wiedzieć, w którym miejscu podróży jesteśmy.

Wyjazdy z Polski do Niemiec, Holandii oraz Belgii odbywają się w każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę. Odjazdy z przytoczonych krajów do Polski odbywają się w każdy poniedziałek, środę oraz piątek. W naszej firmie pracują sami kierowcy z dużym doświadczeniem. Można mieć pewność, że podróż odbędzie się bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek i w przyjaznej atmosferze. Oferujemy również transport busem na niemieckie lotniska oraz m. in. na wesela czy też chrzciny. Posiadamy bardzo wysokie opinie od naszych klientów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm.

Dane kontaktowe do naszej firmy:
Wero-Trans Busy do Holandii, Niemiec i Belgii
ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław, Tel: 791 627 151

Szczegóły strony https://www.wero-trans.pl:

Komentarze do strony: https://www.wero-trans.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://www.wero-trans.pl

Busy do Holandii / Niemiec / Belgi
Busy do Holandii / Niemiec / Belgi
Busy do Holandii / Niemiec / Belgi
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: