Dodano dnia: 25.05.2013 o godz: 23:11 | Numer ID: 287374
Link nie działa/spam ?

Biuro Rachunkowe Kraków

Obsługujemy podmioty gospodarcze; spółki prawa handlowego w tym komandytowe, spółki cywilne, jawne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, fundacje i stowarzyszenia - zarówno polskie jak i zagraniczne.

Pracownicy biura, to młoda kadra, która w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, by sprostać zmieniającym się polskim i unijnym przepisom. Właścicielem jest osoba z wieloletnim stażem Głównej Księgowej w wielu spółkach kapitałowych. Biuro Rachunkowe Agro-Instal obsługuje każdą formę podmiotu gospodarczego, dlatego zapraszamy do współpracy firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, w tym również apteki i firmy lekarskie - z retaksacją i refundacją z NFZ włącznie.

Obsługa prowadzona jest kompleksowo i odnosi się również do rozliczeń kadrowo-płacowych. Biuro reprezentuje swoich klientów przed instytucjami ZUS, KRUS, US, GUS oraz innymi.

Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu wszystkich branż, pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi. Biuro Rachunkowe i Kancelaria Finansowa Agro-Instal to firma działająca od wielu lat na terenie Małopolski.

Szczegóły strony www.finanseipodatki.pl:

Komentarze do strony: www.finanseipodatki.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.finanseipodatki.pl

Biuro Rachunkowe Kraków
Biuro Rachunkowe Kraków
Biuro Rachunkowe Kraków
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: