Dodano dnia: 24.03.2011 o godz: 15:36 | Numer ID: 277691
Link nie działa/spam ?

Architekt wnętrz Poznań

Biuro projektowe, mieszczące się w Poznaniu, zajmuje się aranżowaniem wnętrz domów i lokali mieszkaniowych oraz pomieszczeń użytku publicznego.

Działamy w kilkuosobowym, zgranym zespole architektów już od kilku lat.

Nasze prace, skierowane są w dużej mierze do tych z Was, którzy oczekują niespotykanego pomysłu na zorganizowanie miejsc, w którzych na co dzień egzystują.

Oprócz ciekawego wizerunku, proponujemy również popartą doświadczeniem wiedzę techniczną, niezbędną do współpracy z wykonawcami oraz do sporządzenia rysunków technicznych.

Projekt składa się z kilku faz: na start - koncepcja, druga - część wykonawcza, trzecia - dobór materiałów, czwarta - przekazanie całej dokumentacji razem z wizualizacjami.

Na pracę architekta wnętrz, składa się nie tylko wykonywanie rysunków i wizualizacji, ale również umiejętne dobranie odpowiednich sprzętów, ozdób, materiałów oraz o ile zachodzi potrzeba odwiedzanie budowy.

Oferujemy także, oprócz pełnego projektu, wersje skromniejsze, które polegają na ustnym doradzeniu lub wykonaniu kilku szkiców bezpośrednio na spotkaniu.

Szczegóły strony www.abrys.net:

Komentarze do strony: www.abrys.net

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.abrys.net

Architekt wnętrz Poznań
Architekt wnętrz Poznań
Architekt wnętrz Poznań
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: