Dodano dnia: 25.02.2013 o godz: 11:20 | Numer ID: 285624
Link nie działa/spam ?

AK-Nieruchomosci.pl

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami powstało z myślą o klientach indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą.

Nasza misja

A&K Nieruchomości wykonuje czynności pośrednictwa zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa i standardów zawodowych, ze szczególną starannością właściwą dla zawodowego charakteru tych czynności oraz zasadami etyki zawodowej. Kierujemy się zasadą ochrony interesów osób, na których rzecz wykonujemy czynności pośrednictwa.

Kupując z nami mieszkanie lub dom, możesz być pewien, że:
- dopasujemy ofertę do twoich potrzeb i możliwości
- z dziesiątek ofert wybierzemy najodpowiedniejszą dla Ciebie dając Ci poczucie dobrego wyboru
- zajmiemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów
- zgodnie z Twoim życzeniem zbierzemy stosowne dokumenty wymagane przez bank, pomożemy Ci przygotować wniosek kredytowy - poprowadzimy rozmowy z bankiem - złożymy wniosek kredytowy, uzyskamy decyzję kredytową, wynegocjujemy oczekiwane warunki cenowe i będziemy z Tobą w trakcie podpisania umowy kredytowej - stworzymy Ci poczucie bezpieczeństwa w relacjach z bankiem - wyjaśnimy Ci wszystkie tajniki kredytu - dzięki nam zrozumiesz wszelkie pojęcia i zapisy w umowie kredytowej, nawet te "drobnym drukiem" I niezależnie od wszystkiego będziemy reprezentować Twój punkt widzenia. Usługi Nasze Biuro Nieruchomości ma przygotowany w swojej ofercie szeroki zakres usług.

Szczegóły strony ak-nieruchomosci.pl:

Komentarze do strony: ak-nieruchomosci.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę ak-nieruchomosci.pl

AK-Nieruchomosci.pl
AK-Nieruchomosci.pl
AK-Nieruchomosci.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: