Dodano dnia: 15.03.2018 o godz: 12:02 | Numer ID: 312232
Link nie działa/spam ?

Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie

Nasza kancelaria adwokacka oferuje kompleksowe usługi prawne dla biznesu - firm, spółek, przedsiębiorców.

Obsługa prawna obejmuje doradztwo prawne, podatkowe. Sporządzamy umowy spółki, akty założycielskie, statuty, regulaminy, uchwały. Zapewniamy pomoc prawną dla organów kolegialnych - obsługa walnych zgromadzeń, zarządów. Prowadzimy sprawy rejestrowe - zgłaszamy i dokonujemy aktualizacji danych w KRS.

Adwokaci kancelarii prowadzą sprawy rodzinne, w tym o rozwód, alimenty, podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej między małżonkami.

Zapewniamy pomoc prawną w sprawach karnych, karnych skarbowych. Zajmujemy się obroną podejrzanych i oskarżonych w procesach karnych. Wypadki drogowe, kolizje, stłuczki.

Specjalizacją kancelarii są sprawy dotyczące odzyskiwania należnych odszkodowań. Prowadzimy sprawy o odszkodowania za wypadek komunikacyjny, błędy lekarskie.

Sporządzamy pisemne opinie prawne, reprezentujemy klientów przed sądami i innymi organami, prowadzimy negocjacje z kontrahentami, udzielamy porad prawnych.

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, w tym o wypowiedzenie umowy o pracę, odszkodowanie od decyzji ZUS.

Kancelaria zapewnia pomoc w sprawach budowlanych oraz nieruchomości. Pomożemy uzyskać warunki zabudowy, pozwolenie na budowę. Prowadzimy sprawy o zasiedzenie i zniesienie współwłasności.

Nasi prawnicy prowadzą sprawy spadkowe, w tym dotyczące testamentów - unieważnienie testamentu, odrzucenie spadku, zachowek.

Szczegóły strony www.adwokat-24.pl:

Komentarze do strony: www.adwokat-24.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.adwokat-24.pl

Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie
Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie
Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: