Dodano dnia: 02.10.2019 o godz: 14:24 | Numer ID: 318561
Link nie działa/spam ?

Adwokat - Dąbrowa Górnicza - Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Seweryna Pytlewskiego w miastach: Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój. Zapewnia obsługę prawną dla klientów w województwie śląskim oraz całym kraju. Usługi adwokata obejmują prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. W celu świadczenia usług w sposób kompleksowy adwokat współpracuje z innymi przedsiębiorcami z różnych dziedzin życia. Koniecznością jest bowiem w sprawach rozwodowych współpraca z biurami detektywistycznymi, zaś w zakresie obsługi nieruchomości z notariuszami. Dlatego też kancelaria stara się do pełnej odpowiedzi na potrzeby klienta, tak aby problem z którym się zwrócił do kancelarii został rozwiązany w najlepiej możliwy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi kancelarii i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy powierzyli kancelarii swoje najważniejsze życiowe sprawy. Do zobaczenia.

Szczegóły strony www.adwokatpytlewski.pl:

Komentarze do strony: www.adwokatpytlewski.pl

 • Ewelina napisal(a):
  Data dodania: 09 11 2019 (raport)

  Kancelaria wygrała mi sprawę o podział majątku.Ex nie chciał nic zapłacić a tu wyszło na moje.Polecam.

 • Stanisław napisal(a):
  Data dodania: 16 04 2020 (raport)

  Bardzo dobra kancelaria. Poprowadziła mi sprawę karną o oszustwo. Nie liczyłem na pełny sukces ale poszło lepiej niż myślałem. Sąd mnie uniewinnił w całości od oszustwa. Teraz dziękuję mecenasowi.

 • Olgierd napisal(a):
  Data dodania: 21 04 2020 (raport)

  Mecenas wygrał mi sprawę o alimenty albowiem była żona chciała kasę na siebie i podwyżkę na dzieci. A tutaj niespodzianka. Sąd odrzucił jej żądania bo uznał, że płacę ile trzeba. Polecam

 • Zbigniew Kowal napisal(a):
  Data dodania: 05 05 2020 (raport)

  Kancelaria poprowadziła mi z sukcesem sprawę o zasiedzenie. Przeciwnik to znana firma na Śląsku. Wygraliśmy bo mecenas to prawdziwy profesjonalista.

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.adwokatpytlewski.pl

Adwokat - Dąbrowa Górnicza - Jastrzębie-Zdrój
Adwokat - Dąbrowa Górnicza - Jastrzębie-Zdrój
Adwokat - Dąbrowa Górnicza - Jastrzębie-Zdrój
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: